İlke Media

Web Site Tasarımınız için Teknolojideki herşeyi düşünüp uyguluyoruz!


Web site tasarımı, creative, etkileyici grafik tasarım çizgilerine sahip, sizi en iyi yansıtan, mobil cihazlara ve farklı ekran çözünürlüklerine göre şekil alabilen, Seo Optimizasyonlu 100% uyumlu kod yapısına, sahip, content management System yazılımımız ile 100% kontrol edilebilir yönetim panelli ve UX Design - Tüm mobil cihazlarla (Responsive web tasarımı) uyumlu, Materyal Design tekniğiyle hazırlıyoruz . 

Size özel web site tasarımı ve web yazılımı geliştirme

Web tasarımınızı, ihtiyaçlarınıza daha net cevap veren, daha hızlı, daha verimli, hedefinize yönelik, her an her yerden ulaşım, raporlama, son teknoloji yazılım dilleri ile hazırlanan geliştirilebilir alt yapı, diğer sistemler ile entegrasyon, web site özel arayüz tasarımı.

WEB TASARIMI (RESPONSIVE – TÜM CİHAZLARA UYUMLU MOBİL SİTE)

Responsive web tasarımı, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

Teknoloji yaşamına Responsive Web Design adıyla giren ve kelime anlamı Duyarlı Web Tasarımı olan bu oluşum son dönemlerin en çok tercih edilen sistemi oldu. Bu tasarımla birlikte girdiğimiz sayfanın boyutunun ne olduğu önemini yitirdi ve bu teknikle; tarayıcı ve çözünürlük önemini yitirmiş ve kullanılan cihaza göre ekran çözünürlüğü baz alınıp, web sayfasının içeriği şekillenir.

Küçük büyük herkesin kullandığı akıllı telefonlara, tabletlere, el bilgisayarlarına uyumlu olan bu teknikle web sayfaları çözünürlük yönünden sorunsuz bir şekilde görüntüleme imkanı oluşmaktadır.

Responsive Web Tasarımı her yerde bir örnek olma özelliği ile kullanıcılarına cihazdan bağımsız aynı deneyimi yaşatabilme niteliğine sahipken, Mobil Uyumlu Arayüzler, kullanıcının erişeceği bilgiye ulaşma hızı ve bilgiyi kullanıcıya sunma metodları konusunda daha başarılı sonuçlar üretmektedir.

Responsive web tasarımı’nın gelmesi ile web tasarımınında kavramı tamamen değişmiş oldu.

Referanslarımız
© İLKE MEDİA 2023