İlke Media

İlke Media dijital web site tasarımı şirketi olarak bizim işimiz teknolojideki yenilikleri takip ederek müşterilerimizin dijital dünyadaki yeniliklerden haberdar olmalarını ve faydalanmalarını sağlamaktır.

Size özel yazılım ve tasarımlar ile farklı olmanızı sağlıyoruz. Creative, etkileyici, grafik tasarımı çizgileriyle sizi en iyi yansıtan, kalıpların dışına çıkaran yaratıcı, fark edilir fikirlerle çözümler sunuyoruz.

Web tasarımı teknolojisine bir adım ilerde olmanız için çalışıyoruz.

Responsive Web site tasarımınız Google ve tüm Mobil cihazlarla %100 uyumludur. Web site  tasarımınızda farklılık yaratarak masa üstü web site tasarımınız ile Mobil web tasarımınızı ayrı tasarımlarla oluşturarak sektörünüzdeki rakiplerinizden önde olmanızı sağlıyoruz.

 Çalışmalarımıza başlamadan önce sizin isteklerinizi dinleriz, ihtiyaçlarınıza göre farklı bakış açısı ile size çözümler sunarız. Daha detaylı bir araştırmaya girerek sektör ve rakiplerle ilgili analiz yaparız. Gerekli stratejileri planlayıp tasarım eskiz çalışmalarımızı sizinle paylaşırız. Onay aşaması ile birlikte uygulama - testler sonrasında zamanında teslim ederiz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Web site tasarımınız, kurumsal, creative, etkileyici grafik tasarım çizgilerine sahip, sizi en iyi yansıtan, mobil cihazlara ve farklı ekran çözünürlüklerine göre şekil alabilen, Seo Optimizasyonlu 100% uyumlu kod yapısına sahip, content management System yazılımımız ile 100% kontrol edilebilir yönetim panelli ve UX Design - Tüm mobil cihazlarla (Responsive web tasarımı) uyumlu, Materyal Design tekniğiyle hazırlıyoruz .

Kurumsal Web Site Tasarımı
Grafik Tasarımı
Kurumsal Kimlik
Dijital Katalog
Sosyal Medya Yönetimi
Firma Tanıtım Videosu
Seo Arama Motoru
Optimizasyonu
360° Sanal Tur
Mobil App
© İLKE MEDİA 2019