İlke Media

Logo Tasarımınız ile Markanızın bilinirliğini sağlamak, Prestijini artırmak, farklılığınızı öne çıkartarak dijital platformda sizi tanıtıyoruz.


Markanız için kurumsal kimlik tasarımı oluşturulurken, geliştirilen doğru stratejiler ile uluslararası platformlarda yer almanızı sağlayabilir. 
Markanız ile özdeşecek bir logo tasarımı sizin tamamen tanınırlılığınızı ifade edecektir. Kurumsal kimlik oluşumunda logo tasarımı en önemli unsurları içerir. 

Kurumsal kimlik tasarımınız yaptığınız işin merkezini oluşturur ve bu sebeple oluşumunuzun önemini bilerek, ileriyi düşünerek hareket edilmelidir. Pazarlamada kurumunuzun görünen yüzü ile sizi tamamen ifade edebilmelidir. Kurumunuzun merkezi doğru stratejilerde uygulanmalı.
Kurumsal kimlik tasarımınızın oluşumunu en başından uzun vadeli bir perspektif ile oluşturulmalıdır.  

Amblem / logo Tasarımı, Kartvizit tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Muhasebe dokümantasyon tasarımları, Antetli Kağıt, Antetli devam kağıdı, Diplomat zarf, Zarflar Kraft zarf, Faks formu, Dosya kapağı, Dosya içi, E-posta imzası, Dikey banner, Promosyon malzemeleri tasarımı, Davetiye, CD Cover, Kimlik ve ziyaretçi kartı, Sunum şablonu, Etiket sticker, Kurumsal web tasarımı, Araç – filo giydirme, Katalog tasarımı, broşür, insert ve  diger grafik tasarım ile tanıtım çalışmaları.

Referanslarımız
© İLKE MEDİA 2024