İlke Media

Çizgi ve renklerinizi beraber belirleyelim.


Firmanızın sunmuş olduğu, ürün ve hizmetleri size özel katalog tasarımı ile renklendirin, firmanızı, ürünlerinizi daha profesyonel sunun!

Katalog tasarımı; firmanızın sunmuş olduğu ürünlerin, hizmetlerin detaylarının ve sunumlarının hazırlanması ile pazarlama faaliyetlerinde kullanılan en önemli unsurlardandır.  Her firmanın net anlaşılır içerikli, profesyonel kaliteli fotograflarının, güçlü grafik tasarımına sahip prestijli bir kataloğa ihtiyacı vardır. Firmanızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için görsel tasarımı ön planda olan bu etkin tanıtım aracını tercih edebilirsiniz.

Katalog tasarımı çalışması baskı kalitesine göre yüksek kalitede fotograflarla beraber, CMYK renklerinde olmalıdır. Yaptıracağınız katalog çalışmasının sadece dijital ortamda degil, matbaa basımındada kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. 

Yapıcagınız çalışmada dikkat etmeniz gereken unsurlar; özgün tasarıma sahip olmalı, dikkat çekici, akılda kalıcılığı olmalı, modern çizgi ve renklere sahip olmalı, görsellerinin yüksek kalitede ve firmaya özel olarak seçilmelidir. Tamamen firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmalıdır.

Referanslarımız
© İLKE MEDİA 2023