İlke Media

Sizi yansıtan kalıpların dışına çıkaran YARATICI FİKİRLER Sunuyoruz.


Grafik Tasarımı - Graphic Design, bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla logo tasarımı, afiş, büyük boy sokak afişi (billboard), basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi, Markaya ait kurumsal kimlik tasarımı nı yazılı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçütler içinde tasarlıyoruz.

Markanız için kurumsal kimlik tasarımı oluşturulurken, geliştirilen doğru stratejiler ile uluslararası platformlarda yer almanızı sağlayabilir. Markanız ile öz deşecek bir logo tasarımı sizin tamamen tanınırlığınızı ifade edecektir. Kurumsal kimlik Tasarımı oluşumunda logo taypınız en önemli unsurları içerir.

Kurumsal kimliğiniz yaptığınız işin merkezini oluşturur ve bu sebeple oluşumunuzun önemini bilerek, ileriyi düşünerek hareket edilmelidir. Pazarlamada kurumunuzun görünen yüzü ile sizi tamamen ifade edebilmelidir. Kurumunuzun merkezi doğru stratejilerde uygulanmalı.

Kurumsal kimliğinizin oluşumunu en başından uzun vadeli bir perspektif ile oluşturulmalıdır.

Amblem / logo Tasarımı, Kartvizit tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Muhasebe dökümantasyon tasarımları, Antetli Kağıt, Antetli devam kağıdı, Diplomat zarf, Zarflar Kraft zarf, Faks formu, Dosya kapağı, Dosya içi, E-posta imzası, Dikey banner, Takvim, Davetiye, CD Cover, Kimlik ve ziyaretçi kartı, Sunum şablonu, Etiket sticker, Kurumsal web tasarımı, Katalog tasarımı, broşür, insert ve diğer grafik tasarımı ile tanıtım çalışmaları hizmetlerini sunuyoruz.

Referanslarımız
© İLKE MEDİA 2023