İlke Media

Firma tanıtımı videonuz ile marka bilinirliğinizi artırabilir ve insanların %100 akılda kalıcılığınızı sağlayabilir.


Firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi görseller eşliğinde video tanıtımı ile anlatabilirsiniz. Ziyaretçileriniz potansiyel müşterileriniz haline gelebilir.

Teknolojinin son trendlerinden olan Drone ile hava çekimidir. 
Firma binanızın, Fabrikanızın, Otelinizin, fuardaki standınızın veya ürünlerinizin kalitelisini hava dan video ve resim çekimleri ile sunduğunuz hizmeti ve kalitenizi tüm potansiyel hedef kitlenize sunabilirsiniz. 
Hava çekimleri ile hazırlanan sizi tanıtan profesyonel firma tanıtım filminiz olabilir.


İşinizde ne kadar profesyonel olduğunuzu tanıtım videonuz ile hedef kitlenize ulaştıralım.

Hava çekimi ile çekilen resimler, videolar birleştirilerek firmanızı anlatan kısa bir tanıtım filmi haline getirilir.

Çekimlerinizi günümüzün en popüler mecralarından olan sosyal medya platformlarında paylaşabilir, Web sitenizde yer verebilirsiniz.

Drone ile firma tanıtım videoları, Dijital ortamlarda farkınızı daha kaliteli ve profesyonel sunmanıza imkan sağlamaktadır.
Tanıtım videonuz ile markanızın değerini artırarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.


Videolar son dönemde herkesin en çok izlediği ve tıklama oranlarının yüksek olduğu interaktif medyadır. Firmanızı video tanıtımı ile anlatarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Web tasarımınızda videonuz var ise ziyaretçileriniz sitenizde daha çok vakit geçirerek Google arama sonuçlarında yer almanızı sağlayacaktır. Videonuzda içeriği aranan anahtar kelimelierinizin eşleşmesi ile Google arama sonuçlarında  videonuz ile yer almanız mümkün. 

Hava çekimi Hizmet Alanları Nelerdir?
Şirket tanıtım Filmi çekimi, Okul tanıtımı, Eğitim kurumlarına ait özel etkinlik çekimleri, Yıl sonu Mezuniyet çekimi, Açık Hava Otel, Tatil köyü çekimleri, Düğün, Nişan organizasyon çekimleri, Fuar tanıtımı, Park ve bahçe tanıtımları, İnşaat video tanıtım çekimi, Klinik – Hastane tanıtımları, Şehir tanıtımları, tarihi mekan çekimleri, Sosyal aktivite çekimi, Fabrika tanıtımı ve kısaca hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz size ait yüksek kalitede video ve resim çekimleri gerçekleştirilebilir.


Firmanızın kalitesini ve Hayatınızın özel anlarını unutulmaz kılabiliriz.

© İLKE MEDİA 2024