İlke Media

Dijital Katalog yaptırın, Matbaa Baskı Maliyetlerinden Kurtulun.


Dijital Katalog, gerçek baskılı katalog ve broşürler gibi çevrilebilen dokunmatik sayfa yapısına sahip, sayfalar içerisinde yada istenilen sayfaya geçiş yapılabilir, resimle birlikte müzik veya video tanıtımınızda eklenebilir, sosyal medya paylaşımı özelliği, Cd, Usb bellek veya Sd kartlardan çalıştırılabilir, tüm cihaz (Smartphone, Tabletler) ve bilgisayarlarda ek program gerekmeksizin hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

İsterseniz web sayfanızda yayınlayın isterseniz mail olarak gönderin. Dijital Katalog, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. 

Dijital Katalog, yardımcı hiç bir program gerektirmeden tüm cihazlarda izlenilebilir.

Halen kullanılmakta olan slayt gösterileri ve tanıtım CD lerinden farklı olarak hiçbir yardımcı program gerektirmeden izlenebilir.

Flash ve html tabanlı hazırlanan ürünlerden farklı bir yazılımla hazırlanan dijital katalog bir çok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Diğer yöntemlerle hazırlanmış çalışmalara oranla çok daha hızlı ve düşük maliyetle güncellenebilmektedir.

 Kullanımı son derece kolay olup temel seviyedeki bir bilgisayar kullanıcısı bile kolaylıkla sayfalar içinde gezinip, yerleştirilen akıllı butonlar sayesinde istediği ürünün bulunduğu sayfaya direkt erişebilir. Görsel açıdan kesinlikle eski yöntemlerden daha etkili daha dikkat çekicidir. Düşük dosya ebatlarında olması indirmek (download) için kolaylık sağlar, ki bu yavaş internet erişimi olan kullanıcılar için önemli bir ayrıntıdır.

 Geleneksel tanıtım ve pazarlama aracı olarak kullanılan baskı katalog ve broşürlerden ise; istenilen hedefe ulaşma ve maliyet açısından çok daha etkili ve ekonomiktir.

Baskı broşür ve kataloglar pahalı basım, profesyonel fotoğrafçılık, grafik tasarımı taslaklar ve yüksek postalama ücretleriyle binlerce liraya mal olmaktadır. Beklediğiniz kazancı görmeden bütçeniz altüst olacak belki maliyeti bile kurtarmak mümkün olmayacaktır.

Dijital Katalog tasarımı sizin için en kolay ve en az maliyet ile ürünlerinizi, hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırabileceğiniz bir uygulamadır.

Referanslarımız
© İLKE MEDİA 2023