DİJİTAL TANITIM

Dijital Katalog

ONLINE DERGİ

Sıkıcı PDF lerden sizde kurtulun!

Dijital Katalog, gerçek baskılı katalog ve broşürler gibi çevrilebilen dokunmatik sayfa yapısına sahip, sayfalar içerisinde yada istenilen sayfaya geçiş yapılabilir, resimle birlikte müzik veya video tanıtımınızda eklenebilir, sosyal medya paylaşımı özelliği, Cd, Usb bellek veya Sd kartlardan çalıştırılabilir, tüm cihaz (Smartphone, Tabletler) ve bilgisayarlarda ek program gerekmeksizin hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

İsterseniz web sayfanızda yayınlayın isterseniz mail olarak gönderin. Dijital Katalog, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. 

Dijital Katalog, yardımcı hiç bir program gerektirmeden Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarda izlenilebilir.

Online Katalog, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Halen kullanılmakta olan slayt gösterileri ve tanıtım CD lerinden farklı olarak hiçbir yardımcı program gerektirmeden izlenebilir.

Flash ve html tabanlı hazırlanan ürünlerden farklı bir yazılımla hazırlanan dijital katalog bir çok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Diğer yöntemlerle hazırlanmış çalışmalara oranla çok daha hızlı ve düşük maliyetle güncellenebilmektedir.

 Kullanımı son derece kolay olup temel seviyedeki bir bilgisayar kullanıcısı bile kolaylıkla sayfalar içinde gezinip, yerleştirilen akıllı butonlar sayesinde istediği ürünün bulunduğu sayfaya direkt erişebilir. Görsel açıdan kesinlikle eski yöntemlerden daha etkili daha dikkat çekicidir. Düşük dosya ebatlarında olması indirmek (download) için kolaylık sağlar, ki bu yavaş internet erişimi olan kullanıcılar için önemli bir ayrıntıdır.

 Geleneksel tanıtım ve pazarlama aracı olarak kullanılan baskı katalog ve broşürlerden ise; istenilen hedefe ulaşma ve maliyet açısından çok daha etkili ve ekonomiktir.

Baskı broşür ve kataloglar pahalı basım, profesyonel fotoğrafçılık, grafik dizaynlı taslaklar ve yüksek postalama ücretleriyle binlerce liraya mal olmaktadır. Beklediğiniz kazancı görmeden bütçeniz altüst olacak belki maliyeti bile kurtarmak mümkün olmayacaktır.

Dijital Katalog Referanslarımız

TGL Dijital Katalog Tasarımı

TGL Gümrük firmasına yapmış olduğumuz Tanıtım Katalogu

Matbaa Basımına Hazır ve Dijital Katalogu  ile çalışmaları tamamlanmıştır.

http://www.tglgumruk.com.tr/tglkatalog/index.html
Wes Dijital Katalog

Wes Consultancy yapmış olduğumuz 2017 Tanıtım Dijital Katalogu

http://www.wes-consultancy.com/catalog/index.html
Gül Branda E-Katalog

Gülbranda firmasına yapmış olduğumuz 2017 Tanıtım Katalogu

http://www.gulbranda.com.tr/catalog_tr/index.html
Sam İnşaat Dijital Katalog

Sam İnşaat firmasına yapmış olduğumuz 2017 TanıtımDijital Katalogu

http://www.saminsaat.com/katalog/index.html
Hassan Orman Ürünleri Sanayi

Hassan Orman Ürünleri Sanayi firmasına yapmış olduğumuz Ürün Katalogu

Matbaa Basımına Hazır ve Dijital Katalogu  ile çalışmaları tamamlanmıştır.

http://www.hassandoor.com/katalog/index.html
İlke Media E-Katalog
AytugluHairTrans Dijital Katalogu

AytugluHairTrans Dijital Katalog çalışması

http://www.ilkemedia.com/ekatalog/aytuglu/mobile/index.html
Elt Danışmanlık

Elt Danışmanlık ve Yurtdışı Eğitim firmasına yapmış olduğumuz Dijital Katalog Çalışması

http://www.ilkemedia.com/ekatalog/elt/mobile/index.html